Sensorās izglītības centrs "Emīla skola"

Kalnciema ielā 137a, Rīgā

Sensorās nodarbības


Bērna vadītas nodarbības. Īpaši izveidotā sensorā istaba iekārtota tā, lai bērni gan tiešā, gan netiešā veidā var attīstīt dažādas sajūtas un maņas.  Nodarbību laikā papildus tiek izkārtoti daudzveidīgi materiāli, kurus bērni var iepazīt, sajust un darboties ar tiem, īpaši attīstot pirkstu sīko motoriku. 

Cena - 15 euro 1 nodarbība
Mēneša abonements (4 - 5 nodarbības) - 50 euro
Pieteikšanās - 26060987

"Mazulis brīvsolī"

3 stundu pieskatīšanas programma

Nodarbības, kas emocionāli un emocionāli palīdz bērniem sagatavoties bērnudārza gaitām, jo nodarbība notiek 3 stundas, bez vecāku klātbūtnes. 

Programmā iekļauts:

  1. Sasveicināšanās aplis;
  2. Sajūti pasaku/dzeju;
  3. Sajūti mūziku;
  4. Sajūti deju;
  5. Sajūti mākslu;
  6. Sajūti kustību;
  7. Brīvās rotaļas.

Cena - 25 euro 1 nodarbība

Kalendārā mēneša abonements:

dalībai 1 reizi nedēļā - 80 euro

dalībai 2 reizes nedēļā - 140 euro

dalībai 3 reizes nedēļā - 180 euro

dalībai 4 reizes  nedēļā - 210 euro

Pieteikšanās 26060987

Mazuļu skoliņa ar sensorajām aktivitātēm

Lieliska iespēja saņemt vienā nodarbībā maksimumu. Nodarbība sadalīta divās daļās - pirmajā- ar dažādām maņām un sajūtām izdzīvojot pasaciņu skolotāja vadībā -vērojam, dejojam, dziedam, skandējam, ritmizējam, masējam, vingrojam, saklausām un iepazīstam dažādas skaņas. Mazie nodarbības laikā veido īpašu, emocionālu kontaktu ar māmiņu/tēti, lielie- konstruē un apgūst prasmi darboties kopā ar citiem bērniem. Nodarbības ir cikliskas un vērstas uz valodas attīstību un bagātināšanu. Otrajā nodarbības daļā dodamies uz bērna vadītu nodarbību sensorā istabā. 

Cena - 15 euro 1 nodarbība
Mēneša abonements (4 - 5 nodarbības)
 - 50 euro
Pieteikšanās - 26060987

Sensorā Māksla

Sensorā Māksla ir krāsu spēles izbaudīšana. Galvenās "otas" būs mūsu rokas un kājas, bet ne tikai- arī daudzveidīgas lietas, kuras ikdienā viegli pieejamas un atrodamas katrā mājā. Visas krāsas- ēdamas (ja bērni nolems tās nogaršot). Krāsosim ne tikai uz papīra, bet arī dažādus materiālus, vienlaikus sajūtot materiālu un krāsu, turklāt cītīgi vērosim, kā krāsas mainās, tās sajaucot kopā. 

Cena - 20 euro 1 nodarbība

Pieteikšanās - 26060987

Bērnu masāža un fizioterapija/ masāža un fizioterapija vecākiem

Pirmo reizi šajā sezonā Emīla skola piedāvā kvalificēta fizioterepeita konsultācijas/ masāžas un fizioterapijas nodarbības kā bērniem , tā arī māmiņām un tētiem.

Cenas atkarībā no pakalpojuma:

Fizioterapeita konsultācija (30min): 

30 euro

Individuāla nodarbība bērniem (30-40min): 25 euro
Individuāla nodarbība pieaugušajiem (līdz 1h): 25 euro
Vingrošana zīdaiņiem: 20 euro
Handlinga apmācība: 15 euro
Kinezioloģisko teipu aplikācija: cena atkarīga no teipa izmantošanas daudzuma
Masāža:
Muguras masāža: 20 -30 euro
Kakla, apkakles zona, plecu josla: 

18 euro

Kāju masāža: 20 euro
Roku masāža: 15 euro

Krustu, jostas daļas masāža: 17 euro 

Pieteikšanās - 29770168

Pieteikties

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk. Vai zvaniet- 26060987