Nodarbības mazuļiem 0-4 gadi

Kalnciema ielā 137a, Rīgā

Mazuļu skoliņa

Mazuļu skoliņas nodarbībās izdzīvojam kādu pasaciņu ar dažādām maņām un sajūtām -vērojam, dejojam, dziedam, skandējam, ritmizējam, masējam, vingrojam, saklausām un iepazīstam dažādas skaņas. Mazākie bērniņi nodarbības laikā veido īpašu, emocionālu kontaktu ar māmiņu/tēti, taču lielāki - konstruē un apgūst prasmi darboties kopā ar citiem bērniem. Nodarbības ir cikliskas un vērstas uz valodas attīstību un bagātināšanu. Sensorās nodarbības

Šīs mēs dēvējam par bērna vadītām nodarbībām. Īpaši izveidotā sensorā istaba ir iekārtota tā, lai bērni gan tiešā, gan netiešā veidā var attīstīt dažādas sajūtas un maņas. Ienākot šajā telpā jau  var sajust, kādu smaržu un sadzirdēt putnu skaņas, kuras brīžam pārtop par ūdens skaņām, brīžam par zvēru balsīm. Nodarbību laikā papildus tiek izkārtoti daudzveidīgi materiāli, kurus bērni var iepazīt, sajust un darboties ar tiem, īpaši attīstot pirkstu sīko motoriku. 


Mazuļu skoliņa ar sensorajām aktivitātēm

Šī ir lieliska iespēja saņemt vienā nodarbībā maksimumu, jo nodarbība sadalīta divās daļās - pirmajā izdzīvojot pasaciņu skolotāja vadībā, bet otrajā -  dodoties uz sensoro istabu praktiski darboties, tādējādi pašiem kļūstot par saviem skolotājiem.
Nodarbību laiki

Pieteikties

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk. Vai zvaniet- 26060987