Nodarbības mazuļiem 0-6 gadi

Kalnciema ielā 137a, Rīgā

Sensorās nodarbības

Šīs mēs dēvējam par bērna vadītām nodarbībām. Īpaši izveidotā sensorā istaba ir iekārtota tā, lai bērni gan tiešā, gan netiešā veidā var attīstīt dažādas sajūtas un maņas. Ienākot šajā telpā jau  var sajust, kādu smaržu un sadzirdēt putnu skaņas, kuras brīžam pārtop par ūdens skaņām, brīžam par zvēru balsīm. Nodarbību laikā papildus tiek izkārtoti daudzveidīgi materiāli, kurus bērni var iepazīt, sajust un darboties ar tiem, īpaši attīstot pirkstu sīko motoriku. 


Mazuļu skoliņa ar sensorajām aktivitātēm

Šī ir lieliska iespēja saņemt vienā nodarbībā maksimumu, jo nodarbība sadalīta divās daļās - pirmajā- ar dažādām maņām un sajūtām izdzīvojot pasaciņu skolotāja vadībā -vērojam, dejojam, dziedam, skandējam, ritmizējam, masējam, vingrojam, saklausām un iepazīstam dažādas skaņas. Mazākie bērniņi nodarbības laikā veido īpašu, emocionālu kontaktu ar māmiņu/tēti, taču lielāki - konstruē un apgūst prasmi darboties kopā ar citiem bērniem. Nodarbības ir cikliskas un vērstas uz valodas attīstību un bagātināšanu; bet otrajā nodarbības daļā  dodamies uz sensoro istabu praktiski darboties, tādējādi pašiem kļūstot par saviem skolotājiem, izzinot, pētot un vērojot.

Nodarbību laiki

Sensorā Māksla


Sensorā Māksla ir krāsu spēles izbaudīšana.
Galvenās "otas" būs mūsu rokas un kājas, bet ne tikai- arī daudzveidīgas lietas, kuras ikdienā viegli pieejamas un atrodamas katrā mājā. Visas krāsas- ēdamas (ja bērni nolems tās nogaršot).
Krāsosim ne tikai uz papīra, bet arī dažādus materiālus, vienlaikus sajūtot materiālu un krāsu, turklāt cītīgi vērosim, kā krāsas mainās, tās sajaucot kopā. 
Šajās nodarbībās- galvenais ir process, nevis rezultāts.

Sensorās nodarbības

 speciālā pedagoga vadībā, sociālo un sadarbības prasmju veicināšanai

Nodarbības bērniem no 4-6 gadu vecumam. Nodarbībā speciālais pedagogs ar dažādām, uz sajūtām balstītām, metodēm palīdz bērniem attīstīt sociālās un sadarbības prasmes, kā rezultātā, bērniem ir vieglāk komunicēt un sadarboties, risināt problēmas, paust savu viedokli, bet prast ieklausīties arī citu sacītajā, kā arī atpazīt savas emocijas un kontrolēt impulsus. Nodarbību laikā sensorajās kastēs meklēsim burtus, ciparus, vārdus, lasīsim, rēķināsim, mērīsim, svērsim, kā arī vērsim un bērsim, veidosim gleznas uz gaismas galda, aktivizējot sīko motoriku, kas arī šajā vecumā ir būtiski bērna attīstībai. Arī šīs būs bērna vadītas nodarbības, taču sajūtu kastes būs iekārtotas tā, ka bērns nemaz nepamanīs, ka rotaļājoties apguvis daudz jauna turklāt aktivitātes būs veicamas pāros un grupās, kas veicina sadarbības prasmes.

"Mazulis brīvsolī"


Šīs nodarbības ne tikai intelektuāli, bet arī emocionāli palīdz bērniem sagatavoties bērnudārza gaitām, jo nodarbība notiek 3 stundas, bez vecāku klātbūtnes. 

Programmā iekļauts:

Sasveicināšanās aplis;

Sajūti pasaku/dzeju;

Sajūti mūziku;

Sajūti deju;

Sajūti mākslu;

Sajūti kustību;
Brīvās rotaļas.

Pieteikties

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk. Vai zvaniet- 26060987