Sensorās izglītības centrs "Emīla skola"

Kalnciema ielā 137a, Rīgā

"Mazulis brīvsolī"

3 stundu izglītojoša pieskatīšanas programma

Nodarbības, kas emocionāli palīdz bērniem sagatavoties bērnudārza gaitām, jo nodarbība notiek 3 stundas, bez vecāku klātbūtnes. 

Programmā iekļauts:

  1. Pasaku izdzīvošana ar dažādām sajūtām;
  2. Dziedāšana un dejošana;
  3. Agrīnā lasīšana un grāmatu pasaules iepazīšana;
  4. Sensorās aktivitātes, attīstot sīko motoriku;
  5. Brīvās rotaļas.

Cena - 25 euro 1 nodarbība

Kalendārā mēneša abonements:

dalībai 1 reizi nedēļā - 80 euro

dalībai 2 reizes nedēļā - 140 euro

dalībai 3 reizes nedēļā - 180 euro

dalībai 4 reizes  nedēļā - 210 euro

Pieteikšanās 26060987

Mazuļu skoliņa ar sensorajām aktivitātēm

Nodarbība sadalīta divās daļās - pirmajā- ar dažādām maņām un sajūtām izdzīvojot pasaciņu skolotāja vadībā -vērojam, dejojam, dziedam, skandējam, ritmizējam, masējam, vingrojam, saklausām un iepazīstam dažādas skaņas. Mazie nodarbības laikā veido īpašu, emocionālu kontaktu ar māmiņu/tēti, lielie- konstruē un apgūst prasmi darboties kopā ar citiem bērniem. Nodarbības ir cikliskas un vērstas uz valodas attīstību un bagātināšanu. Otrajā nodarbības daļā dodamies uz bērna vadītu nodarbību sensorā istabā.Īpaši izveidotā sensorā istaba iekārtota tā, lai bērni gan tiešā, gan netiešā veidā var attīstīt dažādas sajūtas un maņas. Nodarbību laikā papildus tiek izkārtoti daudzveidīgi materiāli, kurus bērni var iepazīt, sajust un darboties ar tiem, īpaši attīstot pirkstu sīko motoriku.

Cena - 15 euro 1 nodarbība
Mēneša abonements (4 - 5 nodarbības)
 - 50 euro
Pieteikšanās - 26060987

Pieteikties

Lūdzu atstājiet mums savu informāciju, un mēs ar Jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk. Vai zvaniet- 26060987